amberhurt Wysyłka do 24h
amberhurt Najniższe możliwe ceny
15.jpg

o naszym sklepie


Sprzedaż detaliczna i hurtowa.


CENTRUM biżuterii. Sklep i hurtownia Amber to bezpośredni importer, który przebija cenowo i ilościowo inne oferty. Jednak cena i duży wybór, to nie wszystko, co stawia nas w roli jednych z liderów rynku biżuteryjnego. Sprawdzone metody zdobnicze, wybrane najmodniejsze trendy, to potwierdzenie bogatego doświadczenia i stałego śledzenia rynku. Tworzymy dla Ciebie ogromny wachlarz ofertowy, którego nie znajdziesz w innym miejscu. U nas kupisz biżuterię srebrną 925, jak i tańszą, wykonaną ze stali chirurgicznej czy np. miedzi, biżuterię ślubną/wieczorową. Posiadamy również bardzo duży wybór biżuterii męskiej. 


Biżuteria z grawerem!

Specjalizujemy się również w personalizacji biżuterii damskiej i męskiej.
Oglądasz zatem sklep, który podbijają Kobieca i Męskie serca, to my stanowimy popularne źródło promocji nowinek stylistycznych. Nigdy też nie poprzestajemy na pracy wkładanej w uzupełnianie towaru, aby nie schodzić z modowego podium. Posiadamy inspiracje młodzieżowe i dla dojrzałych kobiet czy mężczyzn bo…wierzymy, że na każdym etapie życia warto pokazać coś niezwykłego i czarującego. Dla nas – liczy się – moda. O ile czujesz i wierzysz w jej wielkie przesłanie.


Bliżej mody!

Kreujemy świat, dlatego stale śledzimy trendy i wypełniamy każdą dostawę najatrakcyjniejszymi towarami. Bogate doświadczenie, operatywność pracowników, to droga, którą zmierzamy. Istota misji, która towarzyszy nam, w stosunku do każdego klienta, podkreśla niesamowitą jakość, ogromny wybór jak i przebicie cenowe.


Zapraszamy!


www.amberhurt.pl.

Kolczyki z miedzi- alternatywa dla srebra

Kolczyki z miedzi- alternatywa dla srebra

Wyświetl produkty
Charmsy 925 - nietuzinkowe modele na prezent

Charmsy 925 - nietuzinkowe modele na prezent

Wyświetl produkty
Nasza duma - biżuteria wieczorowa

Nasza duma - biżuteria wieczorowa

Wyświetl produkty

Amberowska

unikalność

Nasze bransoletki i naszyjniki wykonane ze stali chirurgicznej z zawieszkami na personalizację, zawsze zachwycają oryginalnością, gdy tylko wypowiadasz słowa: Love –A-M-B-E-R – otwierasz u nas koszyk do masy produkującej całą nieskończoność kręcących się kół, szybko bijących serc – okraszonych Twoim indywidualnym grawerem. Bo…To wszystko zapewniają Ci wysokiej klasy projekty biżuteryjne, z wybranymi i wyselekcjonowanymi najmodniejszymi wzorami. Spraw by Twoja ukochana osoba: mama, siostra czy druga połówka, czuła Cię zawsze blisko. Kiedy tylko spojrzy na rękę, czy poprawi swój łańcuszek, poczuje w sercu Twoją bliskość i ciepło. Poprzez grawerunek na naszej biżuterii, możesz również zapisać ważna datę bądź wydarzenie, które do rozszyfrowania będzie tylko dla Ciebie i Twojej bratniej duszy.


Gdy regularnie u nas kupujesz, to natychmiast wiesz, że słyniemy z niesamowitego rozwiązania stylistyczno - cenowego na wymagającym polskim rynku. W swojej ofercie posiadamy, bowiem sporo unikalnych produktów, których nie posiada nikt inny, zaprojektowanych w Polsce, wyłącznie dla nas.